Petrainer
PET853

Petrainer PET853 Petrainer PET853 je bardzo mała, lekka i efektywna obroża antyszczekowa. Chodzi o wybitne urządzenie, które jest odpowiednie dla wszystkich ras psów z wagą od 5 do 90 kg. PET853 rozpoznaje szczekanie za pomocą dźwięku, dysponuje długą wytrzymałością baterii, 7 poziomów impulzu i dźwięku i możliwością ustawienia czujności na szczekanie w 5 poziomach.

Cena 126,20zl

Antyszczekowa obroza Petrainer PET853

Antyszczekowa obroża Petrainer PET853 jest odpowiednia dla wszystkich ras od 5 do 90 kg. Antyszczekowa obroża Petrainer PET853 ogranicza szczekanie za pomocą wzrastającej intensywności dźwiękowych i szokowych korekcji, które są kierowane mikroprocesorem, rozpoznawającym psie szczekanie od okolicznych dźwięków. Przy pierwszym zaszczekaniu zabrzmi tylko dźwięk ostrzeżający. Jeśli nadejdzie następne szczekanie do 30 sekund, zabrzmi intenzywniejszy dźwięk. Przy trzecim zaszczekanu już dostanie słaby impulz, doprowadzony dźwiękiem ostrzeżającym. Schemat zawiera 7 poziomów korekcji. Pierwsze 2 są tylko dźwięki ostrzeżające. Następnych 5 jest stopniowo wzrastający impulz i sygnał dźwiękowy. Jeśli przestaje pies szczekać na 30 sekund, schemat się powtarza. Dla bezpieczeństwa psa jest obroża ustawiona tak, że by po dosiągnięciu 7. stopnia minute na szczekanie nie reagowała. Dzięki użytemu dźwięku ostrzegającemu pies sobie szybko zdaje sprawę, że jego własne szczekanie ma za przyczyne impulz korekcyjny. Jeśli zapomni, że nie wolno mu szczekać, dźwięk ostrzeżający mu to przypomni. PET853 na ustawialną wrażliwość, w stosunku do głośności szczekania. Za pomocą przycisków ustawisz odpowiednią wraźliwość dla swego psa.

Dla jakich psow jest odpowiednia

Na doprecyzowanie do jakich psow odpowiednia jest dana obroza sklada sie wiele czynnikow. Przede wszytskim wrazliwosc i temperament psa. Na podstawie wlasnych doswiadczen polecamy te obroze dla:

Dla malych psow Dla duzych psow Dla najwiekszych psow

Video

Angielskie wideo od producentaGdzie kupic Spowrotem do przegladu produktu

Plusy produktu

  • Maly, lekki ,ergonomiczny odbiornik
  • Mozliwosc nastawienia wrazliwosci na szczekanie
  • Duza wytrzymalosc baterii
  • 2 dzwiekowe upomnienia i 5 stopni impulsu
  • idealny przeciwko wyciu

Minusy produktu

  • nietypowe baterie
  • nie jest wodoszczelny
Najwiekszy
na rynku
Showroom
w Pradze
Szybka
dostawa
Produkty
na magazynie
E-shop

Jestescie zainteresowani produktami?

Najwiekszy showroom w Czeskiej Republice

Sprawdzcie najwiekszy showroom elektronicznych pomocy treningowych. Kazdy produkt Wam chetnie zaprezentujemy i poradzimy z wyborem. Zamawiajac nasz produkt mozecie dostac 30 dni na wyprobowanie.

Dane kontaktowe

Obchodní náměstí 1590/4, Praha, 143 00

Autobus: Obchodní náměstí - 139, 165, 173, 341

Tramwaj: Nádraží modřany - 3, 17

VPociag: Praha - Modřany zastávka

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: 222 472 586

Po - Pá: 900 - 1800
So - Ne: Zamkniete