Petrainer
PET854

Petrainer PET854 jest antyszczekowa obroża dla małych i dużych psów, z możliwością ustawienia czujności na psie szczekanie. Impulzy można wyużyć na 7 poziomach. Chodzi o wybitne urządzenie, które ma długą wytrzymałość baterii, jest pełno wodoodporne i odpowiednie dla wszystkich psów z wagą od 10 do 90 kg. Obroża się aktywuje tylko wibracjami strun głosowych przy szczekaniu psa i jest tak odpowiednia dla domu z kilkoma psami.

Cena 190 zl

Antyszczekowa obroza Petrainer PET854

Petrainer PET854 jest to antyszczekowa obroża dla małych i dużych psów. Chodzi o wybitne urządzenie, które ma długą wytrzymałość baterii, jest pełno wodoodporne i odpowiednie dla wszystkich psów z wagą od 10 do 90 kg. PET854 obranicza szczekanie za pomocą szokowych korekcji, które są kierowane mikroprocesorem, rozpoznawającym psie szczekanie od okolicznych dźwięków. Obroża jest aktywowana tylko wibracjami strun głosowych przy szczekaniu danego psa, dlatego nie ma na nią wpływ szczekanie innych psów i jest tak odpowiednia dla domu z kilku psami. Ta obroża nie ma żadne ostrzeżenie, tak jest odpowiednia dla sytuacji, kiedy chcesz że by korekcja przyszła natychmiast po pierwszym zaszczekaniu. Jeśli pies zaszczeka, natychmiast przyjdzie korekcja jako impulz. Jeśli pies będzie szczekać dalej, moc i długość impulzu się zwiększa. Schemat zawiera 7 stopni korekcji. Jeśli pies przestaje szczekać na 30 sekund, schemat się powtarza od początku. Dla bezpieczeństwa psa jest obroża ustawiona tak, aby po dosiągnięciu 7. stopnia minute na szczekanie nie zareagował. PET854 ma ustawialną wraźliwość na psie szczekanie w 7 poziomach - łatwo ją tak ustawisz, aby zareagowała na szczekanie swego psa.

Dla jakich psow jest odpowiednia

Doprecyzowanie dla jakich psow obroza jest odpowiednia sklada sie z wielu czynnikow. Najwazniejsze jest dobrac ja do wrazliwosci i temperamnetu psa. na podstawie wlasnych doswiadczen mozemy polecic obroze dla:

Dla duzych psow Dla wiekszych psow

Video

Angielskie wideo od producentaGdzie kupic Spowrotem do przegladu produktu

Plusy produktu

  • maly ,lekki, ergonomiczny odbiornik
  • nastawienie wrazliwosci na szczekanie na 7 poziomach
  • zupelnie wodoszczelna i zanurzalna obroza
  • 7 stopni impulsu
  • detekcja szczekania na podstawie wibracji strun glosowych
  • natychmiastowa korkejca po zaszczekaniu

Minusy produktu

  • Wieksza sila impulsu
  • Nie ma dzwiekowego upomnienia
Najwiekszy
na rynku
Showroom
w Pradze
Szybka
dostawa
Produkty
na magazynie
E-shop

Jestescie zainteresowani produktami?

Najwiekszy showroom w Czeskiej Republice

Sprawdzcie najwiekszy showroom elektronicznych pomocy treningowych. Kazdy produkt Wam chetnie zaprezentujemy i poradzimy z wyborem. Zamawiajac nasz produkt mozecie dostac 30 dni na wyprobowanie.

Dane kontaktowe

Obchodní náměstí 1590/4, Praha, 143 00

Autobus: Obchodní náměstí - 139, 165, 173, 341

Tramwaj: Nádraží modřany - 3, 17

VPociag: Praha - Modřany zastávka

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: 222 472 586

Po - Pá: 900 - 1800
So - Ne: Zamkniete