Petrainer
PET916N

Wibracyjna obroża Petrainer PET916N jest ładująca i pełno wodoodporna obroża, dla amaterskiego i profesionalnego treningu psów. Ta treningowa obroża ma dosięg aż 300 metrów, podświetlony ekran i dysponuje funkjcą dźwięku i wibracji. Obroża jest odpowiednia dla małych, średnich i dużych psów a zakupem następnje obroży, można uźyć i dla treningu 2 psów w tym samym czasie

Cena 462zl

Výcvikový obojek Petrainer PET916N dosah 200m

Elektroniczna wibracyjna obroża Petrainer PET916N jest bez elektrycznej stymulacji i dosięg obroży jest 300 metrów. Petrainer PET916N dysponuje funkcjami wibracji i dźwięku. Polecamy ją dla podstawowego treningu małych, średnich i dużych psów. Zakupem następnej obroży, można uźyć i dla treningu 2 psów w tym samym czasie. Elektroniczna wibracyjna obroża Petrainer PET916N jest praktyczna i łatwa co do obsługi obroża z dosięgiem 300 metrów. Jest odpowiednia dla psów, u których wibracje wystarczą i dla właścicieli, którzy nie chcą używać elektrostatyczną stymulacje. Pilot umożliwia wysyłać psu sygnału dwóch rodzajów: wibracyjne (wibracje obroży na szyi psa, dzięki 2 plastikowym punktom kontaktowym) i dźwiękowe, które można wyużyć do treningu według potrzeby różnym zposobem. Ta treningowa obroża, nie jest wyposażona elektrostatyczną stymulacją pomocą impulsów. Kompaktowy pilot ma małe rozmiary i bez zewnętrznej anteny, jest bardzo zgrabny do ręki, ma szybką obsługe i jest bardzo odolny. Obroża jest nawięcej pełno wodoodporna i wyposażona ładującym akumulatorem o pojemności 240mAh, która wytrzyma aż kilka dni.

Dla jakiego psa jest odpowiednia?

Okreslenie do jakiego psa obroza jest odpowiednia to bardzo zlozona sprawa. Przede wszytskim zalezy to od wrazliwosci i temperamnetu psa. Na podstawie naszych doswiadczen mozemy polecic ta obroze dla:

Dla malych psow Dla duzych psow Dla wiekszych psow

Video

Angielskie wideo od producentaGdzie kupic Spowrotem do przegladu produktu

Plusy produktu

 • nizka cena
 • duza wytrzymalosc akumulatoru
 • wodoszczelny odbiornik i nadajnik
 • maly, lekki ,ergonomiczny odbiornik
 • mozliwosc ustawienia 10 stopni wibracji
 • mozliwosc treningu az 2 psow jednoczesnie
 • dzwiekowe upomnienie, wibracja
 • ladujacy odbiornik i nadajnik
 • podswietlany impuls

Minusy produktu

 • Gorsze sterowanie(nie dl akazdej funkcji jest oddzielny przycisk)
 • zasieg 200 metrow
Najwiekszy
na rynku
Showroom
w Pradze
Szybka
dostawa
Produkty
na magazynie
E-shop

Jestescie zainteresowani produktami?

Najwiekszy showroom w Czeskiej Republice

Sprawdzcie najwiekszy showroom elektronicznych pomocy treningowych. Kazdy produkt Wam chetnie zaprezentujemy i poradzimy z wyborem. Zamawiajac nasz produkt mozecie dostac 30 dni na wyprobowanie.

Dane kontaktowe

Obchodní náměstí 1590/4, Praha, 143 00

Autobus: Obchodní náměstí - 139, 165, 173, 341

Tramwaj: Nádraží modřany - 3, 17

VPociag: Praha - Modřany zastávka

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: 222 472 586

Po - Pá: 900 - 1800
So - Ne: Zamkniete