Petrainer
PET998DB

Petrainer PET998DB jest podstawowa obroża elektroniczna z dosięgiem aż 300 metrów, wodoodpornym odbiornikiem i możliwością trenować aż 2 psy w tym samym czasie. Chodzi o najdostępniejszą obroże na rynku, którą polecamy dla właścicieli, którzy rozpoczynają z treningiem psa. Dysponuje funkcjami dźwięku, wibracji i impulzu, który jest ustawialny w 99 poziomach.

Cena 318 zl

Treningowa obroza Petrainer PET998DB zasieg 300m, wodoodporny/wodoszczelny

Elektroniczna obroża treningowa Petrainer PET998DB jest między podstawowymi obrożami. Chodzi o najdostępniejszą obroże na rynku, którą polecamy dla właścicieli, którzy rozpoczynają z treningiem psa. Mimo to, że chodzi o podstawową i cenowo dostępną obroże, oferuje mnóstwo funkcji i dla zwykłego treningu jest naprawdę wystarczająca. Dosięg obroży jest tylko 300 metrów, tak jest odpowiednia dla podstawowych przykazów jako są: do mnie, równaj, zostań ipod. Główne plusy elektronicznej obroży PET998D jest możlowość ustawienia mocy impulsu i wibracji. U obroży jest możliwe ustawić moc impulsu i wibracji od poziomu 0 aż 100 dzięki temu jest obroża odpowiednia dla wszystkich psów o wadze od 5 do 90 kg. Nawięcej dzięki sprytnemu senzoru poruszania, obroża oszczędza energie - jak czujnik pozna, że się nie rusza, przełączy do trybu stand-by. Nadajnik u PET998D ma nie oświetlony LCD ekran, jest bardzo mały i lekki i ergonomicznie kształtowany dla dobrego trzymania w ręce. W porównaniu do swojego poprzednika PET998DB ma ładujący nadajnik i odbiornik, nawięcej jest dodawany z pełno wodoodpornym odbiornikiem (nie szkodzi mu deszcz, śnieg i krótkoczasowe zanurzenie do wody). Odbiornik ma udoskonalony design i ON/OFF przycisk dla włączenia i wyłączenia odbionika, czym jest zapewniona dłuższa wytrzymałość. Zakupem następnego odbiornika można treningową obroże Petrainer PET998DB rozszerzyć dla treningu 2 psów w tym samym czasie (na nadajniku możesz łatwo przełączać między jednotliwymi psami).

Dla jakich psow jest obroza odpowiednia?

Okreslenie dl ajakich psow jest odpowiednia obroza to zlozona sprawa, zalezy to glownie od wrazliwosci i temperamntu psa. Na podstawie wlasnych doswiadczen mozemy polecic ten model dla:

Dla malych psow Dla duzych psow Dla wiekszych psow

Video

Angielskie wideo od proucentaGdzie kupic Spowrotem na podglad produktu

Plusy produktu

 • dluga wytrzymalosc akumulatoru
 • wodoszczelny odbiornik, nie przeszkadza mu deszcz , snieg ani zanurzenie
 • mozliwosc ustawienia 99 stopni impulsu
 • maly, lekki, ergonomiczny nadajnik
 • mozliwosc ustawienia wibracji na 99 stopniach
 • mozlwiosc treningu dwoch psow jednoczesnie
 • dzwiekowe upomnienie, wibracja i impuls
 • ladujacy odbiornik i nadajnik
 • przycisk wlaczania i wylaczania na odbiorniku

Minusy produktu

 • zasieg tylko 300 metrow
 • bardziej skomplikowane sterowanie
 • niepodswietlany ekran
Najwiekszy
na rynku
Showroom
w Pradze
Szybka
dostawa
Produkty
na magazynie
E-shop

Jestescie zainteresowani produktami?

Najwiekszy showroom w Czeskiej Republice

Sprawdzcie najwiekszy showroom elektronicznych pomocy treningowych. Kazdy produkt Wam chetnie zaprezentujemy i poradzimy z wyborem. Zamawiajac nasz produkt mozecie dostac 30 dni na wyprobowanie.

Dane kontaktowe

Obchodní náměstí 1590/4, Praha, 143 00

Autobus: Obchodní náměstí - 139, 165, 173, 341

Tramwaj: Nádraží modřany - 3, 17

VPociag: Praha - Modřany zastávka

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: 222 472 586

Po - Pá: 900 - 1800
So - Ne: Zamkniete