Petrainer
PET998DB Deluxe

Petrainer PET998DB Deluxe jest elektroniczna treningowa obroża z ulepszonym designem, dosięgiem aż 300 metrów, wodoodpornym i ładującym odbiornikiem i możliwością treningu aż 2 psów w tym samym czasie. Dysponuje funkcjami dźwięku, wibracji i impulsu, który jest ustawialny w 99 poziomach. Odpowiedna dla treningu małych i dużych psów.

Cena 430 zl

Obroza treningowa Petrainer PET998DB Deluxe zasieg 300m

Petrainer PET998DR Deluxe jest elektroniczna treningowa obroża z ulepszonym designem, dosięgiem aż 300 metrów, wodoodpornym i ładującym odbiornikiem i możliwością treningu aż 2 psów w tym samym czasie. Dysponuje funkcjami dźwięku, wibracji i impulsu, który jest ustawialny w 99 poziomach. Odpowiedna dla treningu małych i dużych psów. Głównym plusem elektronicznej obroży PET998DB Deluxe jest możliwość ustawienia mocy impulsu i wibracji. U obroży możesz ustawić moc impulsu i wibracji od poziomu 0 aż 100, dzięki temu jest obroża odpowiednia dla wszystkich psów o wadze od 5 kg aż do 90 kg. Nawięcej dzięki sprytnemu sensoru poruszania oszczędza obroża energie - jak sensor zaznaczy, że nie dochodzi do poruszania, przełączy do trybu stand-by. Nadajnik u PET998DB Deluxe ma podświetlony ekran LCD, jest mały, lekki i ergonomiczne kształtowany dla dobrego trzymania w ręce. W porównaniu do swojego poprzednika ma PET998DB Deluxe ładujący odbiornik i nadajnik. Nawižecej jest dodawany z wodoodpornym odbiornikiem (nieorzeszkadza mu deszcz i śnieg i krótkoczasowe zanurzenie w wodzie). Odbiornik ma także ulepszony design i ON/OFF przycik dla włączenia i wyłączenia odbiornik, tym jest zapowniona dłuższa wytzrymałość. Zakupem następnych odbiorników można treningową obroże Petrainer PET998DB Deluxe rozszerzyć dla treningu aż 2 psów w tym samym czasie (na nadajniku sobie możesz łatwo przełączać między jednotliwymi obrożami).

Dla jakich psow jest odpowiednia?

Okreslenie dla jakiego psa jest odpowiednia dana oborza to zlozona rzecz. Zalezy to glownie od temperamentu i wrazliwosci psa. Na podstawie wlasnych doswiadczen mozemy ten model polecic dla:

dla malych psow dla duzych psow dla najwiekszych psow

Video

angielskie wideo od producentaGdzie kupic Spowrotem na podglad produktu

Plusy produktu

 • duzy wytrzymalosc akumulatoru
 • wodoszczelny odbiornik
 • momozliwosc ustawienia 99 stopni impulsu
 • maly, lekki, ergonomiczny nadajnik
 • mozliwosc ustawienia 99 stopni wibracji
 • mozlwiosc treningu 2 psow jednoczesnie
 • upomnienie dzwiekowe, wibracyjne i impulsowe
 • ladujacy odbiornik i nadajnik
 • przycisk do wlaczania i wylaczania odbiornika
 • podswietlany ekran

Minusy produktu

 • Zaiseg tylko 300 metrow
 • Gorsze sterowanie, kazda opcja nie ma oddzielnego przycisku
Najwiekszy
na rynku
Showroom
w Pradze
Szybka
dostawa
Produkty
na magazynie
E-shop

Jestescie zainteresowani produktami?

Najwiekszy showroom w Czeskiej Republice

Sprawdzcie najwiekszy showroom elektronicznych pomocy treningowych. Kazdy produkt Wam chetnie zaprezentujemy i poradzimy z wyborem. Zamawiajac nasz produkt mozecie dostac 30 dni na wyprobowanie.

Dane kontaktowe

Obchodní náměstí 1590/4, Praha, 143 00

Autobus: Obchodní náměstí - 139, 165, 173, 341

Tramwaj: Nádraží modřany - 3, 17

VPociag: Praha - Modřany zastávka

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: 222 472 586

Po - Pá: 900 - 1800
So - Ne: Zamkniete