Petrainer
PET998N

Wibracyjna obroża Petrainer PET998N jest ładująca i pełno wodoodporna obroża, dla amaterskiego i profesionalnego treningu psów. Ta treningowa obroża ma dosięg aż 200 metrów, podświetlony ekran i dysponuje funkjcą dźwięku i wibracji. Obroża jest odpowiednia dla małych, średnich i dużych psów a zakupem następnje obroży, można uźyć i dla treningu 2 psów w tym samym czasie

Cena 400zl

Obroza treningowa Petrainer PET998N zasieg 200m

,Elektroniczna wibracyjna obroża Petrainer PET998N jest bez elektrycznej stymulacji i dosięg obroży jest 200 metrów. Petrainer PET998N dysponuje funkcjami wibracji i dźwięku. Polecamy ją dla podstawowego treningu małych, średnich i dużych psów. Zakupem następnej obroży, można uźyć i dla treningu 2 psów w tym samym czasie. Elektroniczna wibracyjna obroża Petrainer PET998N jest praktyczna i łatwa co do obsługi obroża z dosięgiem 200 metrów. Jest odpowiednia dla psów, u których wibracje wystarczą i dla właścicieli, którzy nie chcą używać elektrostatyczną stymulacje. Pilot umożliwia wysyłać psu sygnału dwóch rodzajów: wibracyjne (wibracje obroży na szyi psa, dzięki 2 plastikowym punktom kontaktowym) i dźwiękowe, które można wyużyć do treningu według potrzeby różnym zposobem. Ta treningowa obroża, nie jest wyposażona elektrostatyczną stymulacją pomocą impulsów. Kompaktowy pilot ma małe rozmiary i bez zewnętrznej anteny, jest bardzo zgrabny do ręki, ma szybką obsługe i jest bardzo odolny. Obroża jest nawięcej pełno wodoodporna i wyposażona ładującym akumulatorem o pojemności 240mAh, która wytrzyma aż kilka dni který vydrží v provozu až několik dní.

Dla jakich psow jest odpowiednia

Okreslenie dla jakiego psa obroza jest odpowiednia to zlozona sprawa. Zalezy to glownie od wrazliwosci i temepramentu psa. Na podstawie wlasnych doswiadczen ten model polecamy dla:

Dla malych psow Dla duzych psow Dla najwiekszych psow

Video

Angielskie wideo od producnetaGdzie kupic/a> Spowrotem do przegladu produktu

Plusy produktu

 • niska cena
 • dluga wytrzymalosc akumulatoru
 • wodoszczelny odbiornik i nadajnik
 • maly, lekki, ergonomiczny nadajnik
 • mozliwosc ustawienia 10 poziomow wibracji
 • mozliwosc treningu 2 psow jednoczesnie
 • dzwiekowe upomnienie
 • ladujacy odbiornik i nadajnik
 • podswietlany ekran

Minusy produktu

 • gorsze sterowanie, nie dla kazdej funkcji jest oddzielny przycisk
 • zasieg tylko 200 metrow
Najwiekszy
na rynku
Showroom
w Pradze
Szybka
dostawa
Produkty
na magazynie
E-shop

Jestescie zainteresowani produktami?

Najwiekszy showroom w Czeskiej Republice

Sprawdzcie najwiekszy showroom elektronicznych pomocy treningowych. Kazdy produkt Wam chetnie zaprezentujemy i poradzimy z wyborem. Zamawiajac nasz produkt mozecie dostac 30 dni na wyprobowanie.

Dane kontaktowe

Obchodní náměstí 1590/4, Praha, 143 00

Autobus: Obchodní náměstí - 139, 165, 173, 341

Tramwaj: Nádraží modřany - 3, 17

VPociag: Praha - Modřany zastávka

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: 222 472 586

Po - Pá: 900 - 1800
So - Ne: Zamkniete